Chevrolet Cruze оновлення автомобілів. весільні салони львів

Спортивний стиль, реалізований як в хетчбек, так і в седані Cruze, знайшов своє втілення і в універсалі. Автомобіль виглядає більш впевнено, за рахунок більшої колісної бази, вигинів даху і поясної лінії. Гармонійності зовнішності автомобіля надають рейлінги даху, які вже є в базовій комплектації.
Відвідувати весільні салони львів найкраще на новенькому автомобілі, щоб був презентабельний вигляд! Відмінною рисою всіх універсалів від Chevrolet є так званий «краватка-метелик» це візитна картка, так само як і подвійна радіаторна решітка. Можна помітити, що вся лінійка Cruze має вузьку проріз повітрозабірника прямокутного перерізу — ще одна відмінна риса від інших автомобілів цієї марки.
Концепцію гармонії вирішили дотримати в інтер’єрі Cruze, і в підсумку отримали лінії, які плавні і «струмують». Всі автомобілі оснастили системою Chevrolet MyLink (7 дюймів, високий дозвіл, сенсор). Її інтегрували в центральну консоль.
Автомобілі представлені з різним обсягом (від 1.4л. До 2л) двигунів. Трансмісія так само вельми різноманітна, від 5-6 східчастих коробок механічного типу, до 6-ти східчастих АКП (автоматичних коробок передач). У цілому представлений автомобіль приємний, і виправдав вимоги й очікування покупців.

Добавил: Дата: Ноя 24 2015. Рубрика: Аналитика. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.

Добавить комментарий

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:

Карта
Войти | Дизайн от Gabfire themes, redizayn by Admin V.5.0 Top